Estetická a laserová klinika

Po - Pá: 8 - 17h

O nás

O KLINICE

Zažijte prémiovou atmosféru estetické kliniky a nechte se hýčkat nejmodernějšími technikami péče o pleť i tělo.

Premium Estetic disponuje pěti výkonnými lékařskými lasery, od světových renomovaných firem. Tyto nejmodernější přístroje odstraňují cokoliv na vaši kůži – chloupky, znaménka, bradavice, tetování, akné, rosaceu, jizvy, pigmentové skrvny, rejuvenaci pleti, vyhlazení vrásek, redukce pórů, metličkové žilky, atd. V oboru plastické chirurgie provádíme plastické operace horních i dolních víček v lokální anestezii. Jdeme s dobou, a tak při omlazení pleti si u nás můžete vybrat z desítek klasických i inovativních metod. Pro ty z Vás, kteří dáváte přednost méně invazivním zákrokům provádíme relaxační ošetření obličeje i bezbolestné formování postavy.

Ke všem klientům naši lékaři a terapeutky přistupují individuálně a snaží se splnit všechna jejich očekávání a přání. Přijďte se i vy přesvědčit o prémiové péči Premium Estetic.

„Premium Estetic, prémiová péče pro Vás“

Tým kliniky

MUDr. Milan Mašek

Lékařský ředitel estetického a laserového centra Premium Estetic

MUDr. Milan Mašek je lékařským ředitelem estetického a laserového centra Premium Estetic a má pod sebou celý tým Premium Estetic.

Je předním odborníkem v laserové medicíně. Již dvacet let diagnostikuje a odstraňuje znaménka, pihy, žilky, jizvy, pigmentové skvrny a výrůstky bez skalpelu, stehů či jizev. Vystudoval všeobecné lékařství na Karlově univerzitě. Původně se věnoval chirurgii. Ta mu napomáhá dodnes, kdy s laserem odstraňuje nejen povrchové, ale i hluboké nežádoucí útvary na kůži. Je členem Společnosti pro využití laseru v medicíně a držitelem certifikátů pro práci s lasery. Od praxe v bývalém laserovém centru v Císařských lázních až dodnes má zkušenost s deseti typy vysokovýkonných laserů. Mimo svých dospělých klientů, má i velké zkušenosti u dětských pacientů s problematikou výskytu virových bradavic.

Na Premium Estetic pracuje s nejmodernějšími lasery, u kterých po výkonu nevzniká žádné krvácení. Všechna znaménka diagnostikuje pomocí speciálního dermatoskopu Dermogenius Ultra. Jedná se o nejkompaktnější digitální dermatoskop na trhu s 5 megapixelovou kamerou s vysokým rozlišením. Nejdůležitějšími vlastnostmi z hlediska funkce tohoto softwaru je vysoká kvalita, rovnoměrné a kvalitní osvětlení daných snímků kožních lézí (znaménka, bradavice atd.) pořízených pod světelným mikroskopem. Nežádoucí útvary MUDr. Mašek detailně zhodnotí a přesně určí, zda je třeba provést laserový zákrok.

Pan doktor Mašek si své klienty získal svou dlouholetou praxí, nepřetržitou pozitivní náladou a svým vřelým lidským přístupem.

MUDr. Zdeněk Strádal

Plastický chirurg s více než 20 letou praxí operací horních víček v lokální anestezii. Aplikace Botoxu, omlazení pleti výplněmi, niťový lifting.

MUDr. Daniela Marešová

Oční chirurg, operace horních víček, redukce podbradku, neinvazivní zákrok na víčkách přístrojem Plexr, estetická dermatologie

Bc. Kristýna Zářecká

zdravotní sestra